Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
Zestaw do montażu: Tak
Szerokość opakowania: 436 mm
Wbudowana poziomica: Tak
Maksymalny udźwig: 60 kg
Zakres kąta nachylenia: 5 – 15°
Materiał obudowy: Stal
Typ mocowania: Ściana
Kąt obrotu: 120°
Rodzaj opakowania: Pudełko
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Maksymalna wielkość ekranu: 2,03 m (80″)
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Przewodnik użytkownika: Tak
Kolor produktu: Czarny
Wysokość opakowania: 65 mm
Waga produktu: 5,77 kg
Dystans do ściany (max.): 4,1 cm
Głębokość opakowania: 298 mm
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 60KG
127,08 zł
7 w magazynie
SKU: TVAGEMUCH0024
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 15° |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Wysokość opakowania | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Zestaw do montażu | |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Kolor produktu | |
| Dystans do ściany (max.) | 4,1 cm |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Kąt obrotu | 120° |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 37-80 VESA MAX 600 X 400MM, DO 60KG” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.