Certyfikaty: RoHS, EAC, CE
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Głębokość produktu: 40 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Wysokość produktu: 68 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ produktu: Wzmacniacz sieciowy
Liczba kanałów: 13 kan.
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Wskaźnik LED zasilania: Tak
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Szerokość produktu: 40 mm
Waga produktu: 44 g
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Diody LED: Tak
Zasilanie: 2,5 W
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Kolor produktu: Czarny
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Pasmo częstotliwości: 2.412 – 2.484 GHz
Sposób łączności: Przewodowy
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
GEMBIRD WIFI REPEATER MINI WNP-RP300-03-BK B/G/N300 + GNIAZDO RJ45, DO GNIAZDKA 230V, CZARNY
41,89 zł
Brak w magazynie
SKU: KILGEMREP0006
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | RoHS, EAC, CE |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Pasmo częstotliwości | 2.412 – 2.484 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Liczba kanałów | 13 kan. |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
| Diody LED | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Zasilanie | 2,5 W |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Wysokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „GEMBIRD WIFI REPEATER MINI WNP-RP300-03-BK B/G/N300 + GNIAZDO RJ45, DO GNIAZDKA 230V, CZARNY” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.