Informacje dodatkowe
| Układ fizyczny | ANSI |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Kolor podświetlenia | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Klawisze Windows | Tak |
| Podświetlenie | |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Waga klawiatury | 1 kg |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 – 87%) |
| Język klawiatury | US English |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Hot-swap | Tak |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 358 x 133 x 38 mm |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj zasilania | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj przełącznika | Kailh Box Brown V2 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.