Informacje dodatkowe
| Układ | Praworęczny |
|---|---|
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Liczba przycisków | 6 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Kolor produktu | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Kraj pochodzenia | |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość opakowania | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Waga produktu | |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Przeznaczenie | |
| Podświetlenie | |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Okres gwarancji | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Szerokość produktu | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Wysokość produktu | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy., Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym., Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.