Wi-Fi: Nie
Rodzaj zasilania: Bateria, USB
Zastosowanie: Telefon komórkowy/Smartfon
Typ produktu: Stereo portable speaker
Głębokość produktu: 85 mm
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 4 h
Wersja Bluetooth: 3.0
Szerokość produktu: 185 mm
Złącze 3,5 mm: Tak
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Bluetooth: Tak
Regulacja głośności: Przyciski
Pasmo FM: 87,5 – 108 MHz
Obsługiwane karty pamięci: SD
Wysokość produktu: 85 mm
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Wejście AUX: Tak
Ilość głośników: 1
Radio FM: Tak
Pasmo Bluetooth: 10 m
Napięcie wejściowe DC: 5 V
Zakres częstotliwości: 100 – 20000 Hz
Ilość przetworników: 2
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Głośnik bluetooth BLOW 30-337# (kolor czarny)
50,39 zł
5 w magazynie
SKU: AKGBLOGLO0024
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Bluetooth | Tak |
|---|---|
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Ilość sztuk | |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Radio FM | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość przetworników | 2 |
| Typ produktu | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Ilość głośników | 1 |
| Zakres częstotliwości | 100 – 20000 Hz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Pasmo FM | 87,5 – 108 MHz |
| Wersja Bluetooth | 3.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Głośnik bluetooth BLOW 30-337# (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.