Typ produktu: Przenośny głośnik stereo
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana bateria
Pojemność baterii: 1200 mAh
Sposób łączności: Przewodowy
Pasmo Bluetooth: 10 m
Ilość głośników: 1
Napięcie baterii: 5 V
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Rodzaj zasilania: Bateria
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Uchwyty do przenoszenia: Tak
Ilość przetworników: 2
Ilość sztuk: 1
Szerokość produktu: 237 mm
Pasmo FM: 87,5 – 108 MHz
Głębokość produktu: 95 mm
Obsługiwane karty pamięci: SD
Wersja Bluetooth: 4.2
Radio FM: Tak
Wi-Fi: Nie
Kolor produktu: Czarny
Bluetooth: Tak
Zastosowanie: Odtwarzacz MP3
Wysokość produktu: 131 mm
Głośnik bluetooth BLOW BT470 30-327# (kolor czarny)
36,12 zł
15 w magazynie
SKU: AKGBLOGLO0030
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana bateria |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Wysokość produktu | |
| Pasmo FM | 87,5 – 108 MHz |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Zastosowanie | Odtwarzacz MP3 |
| Ilość przetworników | 2 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Radio FM | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Głośnik bluetooth BLOW BT470 30-327# (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.