Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Ilość głośników: 1
Profile Bluetooth: AVRCP
Połączenie USB: Tak
Kolor produktu: Czarny
Zastosowanie: Uniwersalne
Złącze 3,5 mm: Tak
Radio FM: Tak
Profile Bluetooth: HFP
Rodzaj zasilania: Bateria
Ilość przetworników: 2
Wbudowany wyłącznik: Tak
Ilość sztuk: 1
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Profile Bluetooth: HSP
Rodzaj produktu: Cylidner
Obsługiwany typ USB: Micro-USB
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Zakres częstotliwości: 280 – 16000 Hz
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Profile Bluetooth: A2DP
Moc wyjściowa (RMS): 5 W
Wi-Fi: Nie
Regulacja głośności: Przyciski
Wejście AUX: Tak
Bluetooth: Tak
Wersja Bluetooth: 3.0+HS
Uchwyty do przenoszenia: Nie
Oświetlenie LED: Tak
Pasmo Bluetooth: 10 m
Napięcie wejściowe DC: 5 V
Głośnik bluetooth Esperanza FADO EP133K (kolor czarny)
33,63 zł
10 w magazynie
SKU: AKGESPGLO0008
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wbudowany wyłącznik | |
|---|---|
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość sztuk | |
| Ilość głośników | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Bluetooth | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB, USB Typu-A |
| Ilość przetworników | 2 |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Radio FM | Tak |
| Kolor produktu | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Połączenie USB | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Oświetlenie LED | |
| Rodzaj zasilania | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 3.0+HS |
| Wi-Fi | Nie |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Zakres częstotliwości | 280 – 16000 Hz |
Napisz pierwszą opinię o „Głośnik bluetooth Esperanza FADO EP133K (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.