Ilość sztuk: 1
Wbudowany mikrofon: Nie
Bluetooth: Tak
Waga produktu: 630 g
Kolor produktu: Szary
Sposób łączności: Przewodowy i bezprzewodowy
Ładowanie przez łącze USB C: Tak
Dołączony mikrofon: Nie
Radio FM: Nie
Zastosowanie: Uniwersalne
Wi-Fi: Nie
Czas ładowania: 3 h
Technologia True Wireless Stereo (TWS): Tak
Wysokość produktu: 80 mm
Przewody: Kabel do ładowania
Przewody: AUX
Moc wyjściowa (RMS): 24 W
Zakres częstotliwości: 70 – 18000 Hz
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 14 h
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Szerokość produktu: 205 mm
Typ produktu: Stereo portable speaker
Pojemność baterii: 4000 mAh
Wersja Bluetooth: 5.0
Efekty świetlne: Tak
Głębokość produktu: 80 mm
Stopień ochrony IP: IPX5
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Odbieranie połączeń: Tak
Wejście AUX: Tak
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Głośnik BT JVC XS-E423G Głośnik BT grey
169,03 zł
4 w magazynie
SKU: AKGJVCGLO0001
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wbudowany mikrofon | Nie |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,4 W |
| Wysokość produktu | |
| Wi-Fi | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Bluetooth | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Efekty świetlne | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Wejście AUX | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przewody | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Czas ładowania | 3 h |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Zakres częstotliwości | 70 – 18000 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dołączony mikrofon | Nie |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Głośnik BT JVC XS-E423G Głośnik BT grey” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.