Rodzaj zasilania: USB
Zastosowanie: Uniwersalne
Diody LED: Tak
Impedancja: 4 Ω
Rozmieszczenie głośników: Blat/półka
Ilość sztuk: 2
Średnica sterownika: 6 cm
Głębokość produktu: 100 mm
Zakres częstotliwości: 160 – 20000 Hz
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Nie
Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
Wbudowany wyłącznik: Tak
Kolor produktu: Czarny
Bluetooth: Nie
Długość przewodu: 1,8 m
Moc RMS głośników: 6 W
Złącze 3,5 mm: Tak
Szerokość produktu: 78 mm
Sposób łączności: Przewodowy
Wysokość produktu: 175 mm
Waga produktu: 349 g
Moc wyjściowa (RMS): 12 W
Ilość przetworników: 2
Wejście AUX: Tak
Regulacja głośności: Obrotowa
Głośnik TRUST GXT606B JAVV RGB BLK
92,40 zł
3 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Impedancja | 4 Ω |
|---|---|
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość produktu | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zakres częstotliwości | 160 – 20000 Hz |
| Ilość przetworników | 2 |
| Średnica sterownika | 6 cm |
| Wejście AUX | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia., Przechowuj z dala od źródeł ciepła., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Moc RMS głośników | 6 W |
Napisz pierwszą opinię o „Głośnik TRUST GXT606B JAVV RGB BLK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.