Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RoHS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | |
| Diody LED | Status, Zasilanie |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Głębokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Maksymalna moc wejściowa | 2990 W |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Zdalnie sterowany | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth / Wi-Fi |
| Ilość wtyczek inteligentnych | 1 |
| Najlepsze zastosowania | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.