Głębokość produktu: 31 mm
Głębokość opakowania: 165 mm
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Korekcja ECC: Nie
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Podświetlenie: Nie
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): 1.0
Opóźnienie CAS: 32
Szerokość produktu: 133 mm
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
On-Die ECC: Tak
Prędkość zegara pamięci: 6400 MHz
Typ pamięci RAM: DDR5
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 16 GB
Wysokość produktu: 4 mm
Napięcie pamięci: 1.35 V
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak
Pamięć RAM: 32 GB
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Rodzaj opakowania: Pudełko
Profil SPD: Tak
Przeznaczenie: PC/serwer
Ustawienie trybu: 2048M x 8
Wysokość opakowania: 54 mm
Szerokość opakowania: 205 mm
GOODRAM DDR5 32GB 6400MHz CL32 2048×8
1595,00 zł
89 w magazynie
SKU: PAMGORDR50010
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Profil SPD | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Podświetlenie | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| On-Die ECC | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „GOODRAM DDR5 32GB 6400MHz CL32 2048×8” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.