Rodzaj opakowania: Pudełko
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Przeznaczenie: PC/serwer
Pamięć RAM: 32 GB
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Głębokość produktu: 31 mm
Szerokość produktu: 133 mm
Głębokość opakowania: 165 mm
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Typ pamięci RAM: DDR5
Podświetlenie: Nie
Korekcja ECC: Nie
Opóźnienie CAS: 34
Wysokość opakowania: 54 mm
Ustawienie trybu: 2048M x 8
Profil SPD: Tak
Wysokość produktu: 4 mm
Szerokość opakowania: 205 mm
Prędkość zegara pamięci: 6800 MHz
Napięcie pamięci: 1.45 V
On-Die ECC: Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 16 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): 1.0
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak
GOODRAM DDR5 32GB DCKit 6800MHz IRDM Black V Silver
2079,53 zł
30 w magazynie
SKU: PAMGORDR50019
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Opóźnienie CAS | 34 |
|---|---|
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Wysokość opakowania | |
| Podświetlenie | |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Głębokość opakowania | |
| Profil SPD | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| On-Die ECC | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Waga produktu | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Prędkość zegara pamięci | 6800 MHz |
Napisz pierwszą opinię o „GOODRAM DDR5 32GB DCKit 6800MHz IRDM Black V Silver” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.