Ustawienie trybu: 2048M x 8
Wysokość opakowania: 54 mm
Szerokość produktu: 133 mm
Napięcie pamięci: 1.35 V
Głębokość opakowania: 165 mm
Podświetlenie: Nie
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): 1.0
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Opóźnienie CAS: 32
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
Prędkość zegara pamięci: 6400 MHz
Przeznaczenie: PC/serwer
Rodzaj opakowania: Pudełko
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak
Głębokość produktu: 31 mm
On-Die ECC: Tak
Pamięć RAM: 64 GB
Szerokość opakowania: 205 mm
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Profil SPD: Tak
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Korekcja ECC: Nie
Wysokość produktu: 4 mm
Typ pamięci RAM: DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
GOODRAM DDR5 64GB 6400MHz CL32 2048×8
3657,50 zł
30 w magazynie
SKU: PAMGORDR50011
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
|---|---|
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Podświetlenie | |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| On-Die ECC | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Wysokość produktu | |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Waga produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 64 GB |
Napisz pierwszą opinię o „GOODRAM DDR5 64GB 6400MHz CL32 2048×8” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.