Ilość portów USB typu C: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Port 1 – napięcie wyjściowe: 3 A
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Szerokość produktu: 68 mm
Kolor produktu: Czarny
Zasilanie USB: Tak
Wysokość produktu: 28 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Napięcie: 12/24 V
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
Waga produktu: 30 g
Port 2 – napięcie wyjściowe: 3 A
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Technologia szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0
Napięcie wyjściowe (min): 5 V
Rodzaj zasilania: Zapalniczka
Napięcie wyjściowe (max): 12 V
Głębokość produktu: 38 mm
Moc maksymalna: 42 W
GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB-C 30W PD + USB
32,57 zł
Brak w magazynie
SKU: ZSAGCEGNI0003
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki samochodowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Rodzaj zasilania | |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Wysokość produktu | |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Moc maksymalna | 42 W |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB-C 30W PD + USB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.