Kompatybilność: Aspire S7 S7-392 S7-393
NP530U4E NP730U3E NP740U3E
Zasilacz w zestawie: Tak
Szerokość produktu: 109 mm
Rodzaj prądu: AC na DC
Przeznaczenie: Laptop
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Waga produktu: 216 g
Napięcie: 100 – 240 V
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Długość kabla: 1,2 m
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Wysokość produktu: 31 mm
Kompatybilność z marką: Acer/Samsung
Głębokość produktu: 47 mm
Przewody: Prąd przemienny
Ilość sztuk: 1
Prąd wyjściowy: 3,42 A
Moc rzeczywista: 65 W
Prąd wejściowy: 1.5 A
Napięcie operacyjne: 19 V
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
GREEN CELL PRO ZASILACZ AD73P DO ACER ASPIRE S7 S7-392 S7-393 SAMSUNG NP530U4E NP730U3E NP740U3E 19V 3.42A 65W
36,06 zł
Brak w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0051
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,2 m |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie | |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Prąd wejściowy | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | Acer/Samsung |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Przeznaczenie | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL PRO ZASILACZ AD73P DO ACER ASPIRE S7 S7-392 S7-393 SAMSUNG NP530U4E NP730U3E NP740U3E 19V 3.42A 65W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.