Kompatybilność: Aspire 5733 5749 5749Z 5750 5750G 7750G V3-531 V3-551 V3-571 V3-571G
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Napięcie operacyjne: 19 V
Kolor produktu: Czarny
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Przewody: Prąd przemienny
Moc rzeczywista: 90 W
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Szerokość produktu: 128 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Prąd wejściowy: 1.5 A
Rodzaj prądu: AC na DC
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Ilość sztuk: 1
Prąd wyjściowy: 4,74 A
Zasilacz w zestawie: Tak
Waga produktu: 322 g
Kompatybilność z marką: Acer
Napięcie: 100 – 240 V
Wysokość produktu: 33 mm
Głębokość produktu: 51 mm
Długość kabla: 1,2 m
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Przeznaczenie: Laptop
GREEN CELL ZASILACZ AD02P ACER 19V 4.74A 90W
56,12 zł
7 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0002
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Aspire 5733 5749 5749Z 5750 5750G 7750G V3-531 V3-551 V3-571 V3-571G |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Głębokość produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie | |
| Wysokość produktu | |
| Przewody | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | Acer |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Przeznaczenie | |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Rodzaj opakowania | |
| Prąd wejściowy | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD02P ACER 19V 4.74A 90W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.