Kompatybilność: Pavilion DV5 DV6 DV7 G6 G7 ProBook 430 G1 G2 450 G1 650 G1
Głębokość produktu: 51 mm
Kompatybilność z marką: HP
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 296 g
Ilość sztuk: 1
Długość kabla: 1,2 m
Szerokość produktu: 122 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Wysokość produktu: 31 mm
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Przewody: Prąd przemienny
Napięcie: 100 – 240 V
Prąd wejściowy: 1.5 A
Napięcie operacyjne: 19 V
Moc rzeczywista: 90 W
Przeznaczenie: Laptop
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Rodzaj prądu: AC na DC
Zasilacz w zestawie: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Prąd wyjściowy: 4,74 A
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
GREEN CELL ZASILACZ AD15P HP 19V 4.74A 90W
56,11 zł
3 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0013
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Napięcie | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Przewody | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Szerokość produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Głębokość produktu | |
| Prąd wejściowy |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD15P HP 19V 4.74A 90W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.