Kompatybilność: R510C R510L R556L X550C X550L X550V X551C Toshiba Satellite C650 L750
Certyfikaty: CE
Kompatybilność z marką: Asus
Głębokość produktu: 47 mm
Kolor produktu: Czarny
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Szerokość produktu: 109 mm
Waga produktu: 218 g
Wysokość produktu: 31 mm
Ilość sztuk: 1
Prąd wyjściowy: 3,42 A
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Napięcie operacyjne: 19 V
Moc rzeczywista: 65 W
Przeznaczenie: Laptop
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
GREEN CELL ZASILACZ AD25P ASUS 19V 3.42A 65W
46,88 zł
12 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0019
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE |
|---|---|
| Kompatybilność | R510C R510L R556L X550C X550L X550V X551C Toshiba Satellite C650 L750 |
| Głębokość produktu | |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Kolor produktu | |
| Kompatybilność z marką | ASUS |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Ilość sztuk | |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Certyfikaty zgodności | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD25P ASUS 19V 3.42A 65W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.