Kompatybilność: Satellite A200 L350 A300 A500 A505 A350D A660 L350 L300D
Rodzaj prądu: AC na DC
Napięcie operacyjne: 19 V
Kompatybilność z marką: Toshiba
Moc rzeczywista: 90 W
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Kolor produktu: Czarny
Zasilacz w zestawie: Tak
Ilość sztuk: 1
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Napięcie: 100 – 240 V
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Przewody: Prąd przemienny
Prąd wejściowy: 1.5 A
Prąd wyjściowy: 4,74 A
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Przeznaczenie: Laptop
GREEN CELL ZASILACZ AD27AP TOSHIBA 19V 4.74A 90W
60,12 zł
6 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0021
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Napięcie | |
| Przeznaczenie | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Ilość sztuk | |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Prąd wejściowy |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD27AP TOSHIBA 19V 4.74A 90W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.