Kompatybilność: G500s G505s G510 G510s Z500 Z510 Z710 Z51 Z51-70 ThinkPad X1 Carbon
Prąd wejściowy: 1.5 A
Napięcie operacyjne: 20 V
Głębokość produktu: 51 mm
Zasilacz w zestawie: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Napięcie: 100 – 240 V
Wysokość produktu: 33 mm
Szerokość produktu: 128 mm
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj prądu: AC na DC
Moc rzeczywista: 90 W
Waga produktu: 322 g
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kompatybilność z marką: Lenovo
Przeznaczenie: Laptop
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Ilość sztuk: 1
Przewody: Prąd przemienny
Prąd wyjściowy: 4,5 A
GREEN CELL ZASILACZ AD39AP LENOVO 20V 4.5A 90W
57,72 zł
13 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0025
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | G500s G505s G510 G510s Z500 Z510 Z710 Z51 Z51-70 ThinkPad X1 Carbon |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Napięcie | |
| Wysokość produktu | |
| Przewody | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wejściowy | |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD39AP LENOVO 20V 4.5A 90W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.