Kompatybilność: 250 G2 G3 G4 G5 15-R 15-R100NW 15-R101NW 15-R104NW 15-R233NW 15-R253N
Prąd wyjściowy: 3,33 A
Głębokość produktu: 47 mm
Długość kabla: 1,2 m
Szerokość produktu: 109 mm
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Przewody: Prąd przemienny
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Kompatybilność z marką: HP
Ilość sztuk: 1
Waga produktu: 220 g
Przeznaczenie: Laptop
Zasilacz w zestawie: Tak
Napięcie: 100 – 240 V
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Wysokość produktu: 31 mm
Moc rzeczywista: 65 W
Prąd wejściowy: 1.5 A
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Rodzaj prądu: AC na DC
Rodzaj opakowania: Pudełko
Napięcie operacyjne: 19.5 V
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
GREEN CELL ZASILACZ AD49P HP 19.5V 3.33A 65W
46,22 zł
29 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0029
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | 250 G2 G3 G4 G5 15-R 15-R100NW 15-R101NW 15-R104NW 15-R233NW 15-R253N |
|---|---|
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przewody | |
| Rodzaj opakowania | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Waga produktu | |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Głębokość produktu | |
| Prąd wejściowy | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | |
| Prąd wyjściowy | 3,33 A |
| Wysokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD49P HP 19.5V 3.33A 65W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.