Kompatybilność: XPS 13 9343 9350 9360 Inspiron 15 3552 3567 5368 5551 5567
Długość kabla: 1,2 m
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Przeznaczenie: Laptop
Waga produktu: 150 g
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Kompatybilność z marką: Dell
Głębokość produktu: 38 mm
Napięcie: 100 – 240 V
Przewody: Prąd przemienny
Szerokość produktu: 90 mm
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Wysokość produktu: 27 mm
Prąd wyjściowy: 2,31 A
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Rodzaj opakowania: Pudełko
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Prąd wejściowy: 1.5 A
Moc rzeczywista: 45 W
Napięcie operacyjne: 19.5 V
Rodzaj prądu: AC na DC
Zasilacz w zestawie: Tak
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
GREEN CELL ZASILACZ AD57AP DELL 19.5V 2.31A 45W
44,63 zł
9 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0033
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Ilość sztuk | |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Napięcie | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Prąd wejściowy | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Przeznaczenie | |
| Prąd wyjściowy | 2,31 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD57AP DELL 19.5V 2.31A 45W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.