Kompatybilność: Surface Pro 3, Pro 4
Głębokość produktu: 38 mm
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Zasilacz w zestawie: Tak
Napięcie: 100 – 240 V
Rodzaj prądu: AC na DC
Kompatybilność z marką: Microsoft
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Waga produktu: 142 g
Długość kabla: 1,2 m
Prąd wyjściowy: 2,58 A
Kolor produktu: Czarny
Przeznaczenie: Laptop
Szerokość produktu: 90 mm
Ilość sztuk: 1
Przewody: Prąd przemienny
Rodzaj opakowania: Pudełko
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Napięcie operacyjne: 12 V
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Moc rzeczywista: 36 W
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Wysokość produktu: 27 mm
Prąd wejściowy: 1.5 A
GREEN CELL ZASILACZ AD63P SURFACE 12V 2.58A 36W
53,04 zł
2 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0057
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Przewody | |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Napięcie | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Wysokość produktu | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Prąd wyjściowy | 2,58 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 36 W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Waga produktu | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Prąd wejściowy |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD63P SURFACE 12V 2.58A 36W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.