Kompatybilność: 250 G2 G3 G4 G5 255 G2 G3 G4 G5, HP ProBook 450 G3 G4 650 G2 G3
Moc rzeczywista: 45 W
Rodzaj opakowania: Pudełko
Długość kabla: 2 m
Prąd wejściowy: 1.5 A
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 146 g
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Ilość sztuk: 1
Przewody: Prąd przemienny
Napięcie: 100 – 240 V
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Prąd wyjściowy: 2,31 A
Rodzaj prądu: AC na DC
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zasilacz w zestawie: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Głębokość produktu: 38 mm
Kompatybilność z marką: HP
Przeznaczenie: Laptop
Wysokość produktu: 27 mm
Szerokość produktu: 90 mm
Napięcie operacyjne: 19.5 V
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
GREEN CELL ZASILACZ AD74P HP 19.5V 2.31A 45W
44,63 zł
15 w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0038
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | 250 G2 G3 G4 G5 255 G2 G3 G4 G5, HP ProBook 450 G3 G4 650 G2 G3 |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Przewody | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Przeznaczenie | |
| Długość kabla | 2 m |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Prąd wejściowy | |
| Kolor produktu | |
| Prąd wyjściowy | 2,31 A |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Napięcie | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ AD74P HP 19.5V 2.31A 45W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.