Kolor produktu: Czarny
Długość kabla: 1,8 m
Głębokość produktu: 54 mm
Prąd wyjściowy: 3 A
Szerokość produktu: 117 mm
Przeznaczenie: Laptop
Rodzaj prądu: AC na DC
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Ilość sztuk: 1
Waga produktu: 428 g
Złącze USB Typ-C: Tak
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Wysokość produktu: 34 mm
Moc rzeczywista: 65 W
Napięcie operacyjne: 5, 12, 15, 20 V
GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 65W (AD134P)
72,26 zł
Brak w magazynie
SKU: ZDLGCENOT0069
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość produktu | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 5, 12, 15, 20 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Ilość sztuk | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
Napisz pierwszą opinię o „GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 65W (AD134P)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.