Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Waga brutto palety | 123,6 kg |
| Kraj pochodzenia | |
| Wysokość brutto palety | 16,7 cm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Model | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.