Certyfikaty: RoHS
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Wstrząsy podczas przechowywania: 250 G
Wysokość produktu: 26,1 mm
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Szerokość produktu: 101,6 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,9 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Poziom szumu, bezczynny: 20 dB
Wstrząsy podczas pracy: 50 G
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Szybkość HDD: 7200 RPM
Przeznaczenie: Serwer/stacja robocza
Pobór mocy (zapis): 6,3 W
Czujnik wstrząsów: Tak
Model: HDD
Pobór mocy (odczyt): 6,3 W
Waga produktu: 690 g
Cykle start/stop: 600000
Interfejs: Serial ATA III
Głębokość produktu: 147 mm
Limit obciążenia pracą: 550 TB/rok
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Pojemność HDD: 14 TB
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84717050
Pobór mocy (bezczynny): 5,9 W
Loading...
HDD WD Purple 14TB SATA WD142PURP
1686,14 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESHDD0171
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | RoHS |
|---|---|
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| Wstrząsy podczas pracy | 50 G |
| Ilość sztuk | |
| Model | |
| Pobór mocy (odczyt) | 6,3 W |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,9 W |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szerokość produktu | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,9 W |
| Pobór mocy (zapis) | 6,3 W |
| Czujnik wstrząsów | Tak |
| Pojemność HDD | 14 TB |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „HDD WD Purple 14TB SATA WD142PURP” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.