Certyfikaty: BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL
Pobór mocy (bezczynny): 3,9 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 65 °C
Pobór mocy (odczyt): 6,4 W
Szybkość HDD: 7200 RPM
Średnia szybkość transferu HDD: 287 MB/s
Poziom szumu, bezczynny: 20 dB
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Rozmiar HDD: 3.5″
Interfejs: SATA
Pojemność HDD: 24 TB
Głębokość produktu: 147 mm
Limit obciążenia pracą: 550 TB/rok
Przeznaczenie: NAS
Działanie 24/7: Tak
Szerokość produktu: 101,6 mm
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Wysokość produktu: 26,1 mm
Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s
Pobór mocy (zapis): 6,4 W
Pobór mocy w trybie czuwania: 1,2 W
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h
Waga produktu: 670 g
Model: HDD
Loading...
HDD WD Red Pro 24TB SATA WD240KFGX
2706,56 zł
Brak w magazynie
SKU: DIAWESHDD0181
Kategorie: Dyski HDD, Dyski i akcesoria, IT
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
|---|---|
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (zapis) | 6,4 W |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Pojemność HDD | 2,4 TB |
| Przeznaczenie | |
| Waga produktu | |
| Interfejs | SATA |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Wysokość produktu | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,9 W |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Pobór mocy (odczyt) | 6,4 W |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „HDD WD Red Pro 24TB SATA WD240KFGX” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.