Informacje dodatkowe
| Szerokość produktu | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Przewody | |
| Głębokość opakowania | |
| Typ produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Zastosowanie | Gaming |
| Połączenie USB | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Żywotność baterii | 720 min |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Impedancja | 32 Ω |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Czułość słuchawek | 95 dB |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 h |
| Łączność radiowa | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.