Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor LED | Niebieski |
| Czułość światła | 6500 lx |
| Szerokość produktu | |
| Kąt detekcji | 85,9° |
| Głębokość produktu | |
| Odporność na zwierzęta (max) | 30 kg |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Alarm |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR123A |
| Wykrywacz odległości | 12 m |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Kolor produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Ilość sztuk | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Typ mocowania | |
| Odległość transmisji | 800 m |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Częstotliwość (MHz) | 868 MHz |
| Typ przetwornika obrazu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia., Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne, GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.