Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
|---|---|
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Szerokość produktu | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Kolor produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologia druku | Laser |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Przekątna ekranu | 1,8" |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wi-Fi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Wysokość produktu | |
| Port USB | Tak |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio, Listowy, Prawny |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, PCL 6, PDF, XPS |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy., Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego., Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Podwójne drukowanie | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.