Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | Nordic Swan |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Kolor | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Szerokość opakowania | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, HTTPS, IPPS, IPSEC, PEAP, SMTP-AUTH, SNMP, SSL/TLS, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-EAP, WPA2-PSK |
| Wysokość opakowania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 – 127 mm |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, Sieć bezprzewodowa LAN, USB 2.0 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Tryb wyłączenia | 0,02 W |
| Przewody | |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Typ ekranu | LCD |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Kolor produktu | |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dopasuj długość nośnika | 215,9 – 355,6 mm |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy., Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego., Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Druk N-up | 16, 2, 25, 6, 9 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, Microsoft XPS, PCL 6, PDF 1.7, XPS |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 70 W |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 40000 stron/mies. |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio, Listowy, Prawny, Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Koprocesor | Tak |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 10 W |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 – 3000 stron/mies. |
| Taktowanie koprocesora | 0,133 GHz |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 105 g/m² |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.