Kompatybilność: Tonery HP 201 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M252, M274
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Wymiary palety: 1100 x 986 x 1254 mm
Rozmiar palety (EU): 1100 x 734 x 1148 mm
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1099,8 x 985,5 x 1254,8 mm (43.3 x 38.8 x 49.4)
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 40 szt.
Segment HP: Mały-średni biznes
Waga palety: 227,9 kg (502.4 funtów)
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Ilość: 1 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 300 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 30 szt.
Kod OEM: CF400X
Warstwy na paletę: 10 szt.
Waga palety (UE): 166 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Waga brutto palety: 228,4 g
Produktów na palecie: 300 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 770 g
Rodzaj opakowania: Pudełko
Waga produktu: 550 g
Szerokość opakowania: 363 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość produktu: 363 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Głębokość opakowania: 96 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 95%
Wydajność stron z czarnym tonerem: 2800 stron(y)
Model: Oryginalny
Wysokość opakowania: 111 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 30 °C
Ilość sztuk: 1
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Kompatybilność z marką: HP
Wysokość produktu: 111 mm
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 24 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Głębokość produktu: 96 mm
HP 201X – Hojtydende – sortowanie – pochodzenie
441,00 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMFA
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Model | |
| Waga brutto palety | 228,4 kg |
| Waga palety | 227,9 kg (502.4 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Waga palety (UE) | 166 kg |
| Wymiary palety | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Kraj pochodzenia | |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Ilość sztuk | |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Ilość | |
| Kod OEM | CF400X |
| Szerokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rodzaj opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
| Waga produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „HP 201X – Hojtydende – sortowanie – pochodzenie” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.