Kompatybilność: Tonery HP 203 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M254, M280, M281
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Wysokość opakowania: 111 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 30 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Kompatybilność z marką: HP
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 24 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 750 g
Szerokość opakowania: 363 mm
Model: Oryginalny
Waga produktu: 530 g
Ilość sztuk: 1
Szerokość produktu: 363 mm
Głębokość opakowania: 96 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Głębokość produktu: 96 mm
Kod OEM: CF540A
Produktów na palecie: 300 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Wydajność stron z czarnym tonerem: 1400 stron(y)
Warstwy na paletę: 10 szt.
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Szerokość brutto palety: 110 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 300 szt.
Waga brutto palety: 246 g
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wysokość produktu: 111 mm
Wymiary palety: 1100 x 986 x 1254 mm
Rozmiar palety (EU): 1100 x 790 x 1148 mm
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Przewodnik recyklingu: Tak
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 30 szt.
Waga palety: 244,9 kg (540 funtów)
Segment HP: Mały-średni biznes
Wysokość brutto palety: 125,4 cm
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1099,8 x 985,5 x 1254,8 mm (43.3 x 38.8 x 49.4)
Długość brutto palety: 98,6 cm
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Waga palety (UE): 183 g
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 40 szt.
HP 203A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
305,49 zł
7 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMOR
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 203 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M254, M280, M281 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kod OEM | CF540A |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Model | |
| Wysokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Długość brutto palety | 98,6 cm |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
| Wymiary palety | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Waga palety | 244,9 kg (540 funtów) |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Waga brutto palety | 246 g |
| Przewodnik recyklingu | Tak |
| Wysokość brutto palety | 125,4 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga palety (UE) | 183 g |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 203A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.