Kompatybilność: Wkłady z tonerem HP 216 współpracują z: HP LaserJet Pro M182, M183
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Szerokość brutto palety: 110 cm
Liczba kartonów na warstwę EUR-palety: 24 szt.
Produktów na palecie: 300 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Wysokość brutto palety: 125,4 cm
Kraj pochodzenia: Japonia
Segment HP: Mały-średni biznes
Szerokość opakowania: 363 mm
Waga brutto palety: 24,6 kg
Model: Oryginalny
Wysokość opakowania: 111 mm
Waga produktu: 530 g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 30 szt.
Rodzaj opakowania: Pudełko
Głębokość opakowania: 96 mm
Ilość sztuk: 1
Głębokość produktu: 96 mm
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 850 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty
Ilość kaset z kolorowym tonerem: 1
Szerokość produktu: 363 mm
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Kompatybilność z marką: HP
Warstwy na paletę: 10 szt.
Wysokość produktu: 111 mm
Waga wraz z opakowaniem: 750 g
Długość brutto palety: 98,6 cm
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
HP 216A – gul – oryginalny – LaserJet
234,27 zł
22 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMHI
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Wkłady z tonerem HP 216 współpracują z: HP LaserJet Pro M182, M183 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Szerokość opakowania | |
| Model | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość sztuk | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wysokość produktu | |
| Waga palety | 244,9 kg (540 funtów) |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Wysokość brutto palety | 125,4 cm |
| Waga palety (UE) | 182,5 g |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Wymiary palety | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Długość brutto palety | 98,6 cm |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Waga brutto palety | 245,5 g |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
Napisz pierwszą opinię o „HP 216A – gul – oryginalny – LaserJet” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.