Kompatybilność: Wkłady z tonerem HP 216 współpracują z: HP LaserJet Pro M182, M183
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Produkty na paletę (UE): 216 szt.
Głębokość produktu: 96 mm
Ilość sztuk: 1
Technologia druku: Druk laserowy
Wysokość produktu: 111 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Waga brutto palety: 24,6 kg
Waga produktu: 530 g
Model: Oryginalny
Szerokość opakowania: 363 mm
Wysokość opakowania: 111 mm
Kraj pochodzenia: Japonia
Waga wraz z opakowaniem: 750 g
Produktów na palecie: 300 szt.
Głębokość opakowania: 96 mm
Szerokość produktu: 363 mm
Kompatybilność z marką: HP
Warstwy na paletę: 10 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 850 stron(y)
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Wysokość brutto palety: 125,4 cm
Liczba kartonów na warstwę EUR-palety: 24 szt.
Segment HP: Dom
Ilość kaset z kolorowym tonerem: 1
Szerokość brutto palety: 110 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 30 szt.
Długość brutto palety: 98,6 cm
HP 216A – purpurowy – oryginalny – Laser
245,52 zł
11 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMPJ
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | Wkłady z tonerem HP 216 współpracują z: HP LaserJet Pro M182, M183 |
| Segment HP | Dom |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Waga palety | 244,9 kg (540 funtów) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 245,5 kg |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary palety | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Waga palety (UE) | 182,5 kg |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | |
| Wysokość opakowania | |
| Długość brutto palety | 98,6 cm |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość brutto palety | 125,4 cm |
| Produkty na paletę (UE) | 216 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Głębokość opakowania | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wysokość produktu | |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
Napisz pierwszą opinię o „HP 216A – purpurowy – oryginalny – Laser” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.