Kompatybilność: Tonery HP 26 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M402, M426
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 21 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Głębokość produktu: 102 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 135 szt.
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1097,3 x 942,3 x 1280,2 mm (43.2 x 37.1 x 50.4)
Rodzaj opakowania: Pudełko
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Wysokość produktu: 227 mm
Produkty na paletę (UE): 84 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Waga produktu: 1,23 kg
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość opakowania: 362 mm
Produktów na palecie: 135 szt.
Model: Oryginalny
Kompatybilność z marką: HP
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Kod OEM: CF226X
Warstwy na paletę: 4 szt.
Wysokość opakowania: 227 mm
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 16 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 1,23 kg
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Technologia druku: Druk laserowy
Waga brutto palety: 186,6 g
Waga palety (UE): 123,8 g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 27 szt.
Szerokość produktu: 362 mm
Rozmiar palety (EU): 1100 x 740 x 1057 mm
Waga palety: 186,1 kg (410.3 funtów)
Segment HP: Biznes, Enterprise
Głębokość opakowania: 102 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 9000 stron(y)
Ilość sztuk: 1
Wymiary palety: 1098 x 942 x 1279 mm
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
HP 26X – Hojtydende – sortowanie – oryginał
982,03 zł
25 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMKC
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Waga brutto palety | 186,6 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Produkty na paletę (UE) | 84 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Model | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Rodzaj opakowania | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produktów na palecie | 135 szt. |
| Kod OEM | CF226X |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Ilość sztuk | |
| Wymiary palety | 1098 x 942 x 1279 mm |
| Waga palety (UE) | 123,8 kg |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 740 x 1057 mm |
| Waga palety | 186,1 kg (410.3 funtów) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Napisz pierwszą opinię o „HP 26X – Hojtydende – sortowanie – oryginał” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.