Kompatybilność: Kompatybilność wkładów atramentowych HP 301:
Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Segment HP: Enterprise
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej: N
Pojemność: 6 ml
BCP — kolor rysunku w dymku: Trójkolorowy
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne): 60 szt.
HP GTIN (EAN/UPC) with options: (ABT) 192018996526; (ABY) 192018996533; (ACQ) 192018996540; (B13) 192018996557; (B19) 192018996564; (BAZ) 192018996571
Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna): 4,05 kg (8.92 funtów)
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 60%
Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego): 4,05 g
Rodzaj tuszu kolorowego: Atrament barwnikowy
Ilość dysz głowicy drukującej: 612
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 80%
Model: Oryginalny
Kolor: Tak
Kompatybilność z marką: HP
Waga produktu: 39 g
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,05 g
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Ilość: 1 szt.
Szerokość produktu: 113 mm
Głębokość opakowania: 37 mm
Ilość wkładów z kolorowym tuszem: 1
Technologia druku: Druk atramentowy
Warstwy na paletę: 4 szt.
Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 9 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 54 g
Szerokość opakowania: 113 mm
Pas zadruku (w calach): 1,42 cm (0.56)
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan, Purpurowy, Żółty
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Produktów na palecie: 2160 szt.
Wysokość opakowania: 115 mm
Głębokość produktu: 37 mm
Kod OEM: 301XL
Ciężar opakowania: 32 g
Wydajność kolorowego tuszu na stronę: 300 stron(y)
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 36 szt.
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 32 °C
Ilość sztuk: 1
Waga brutto palety: 170,66 g
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 60 szt.
Pojemność kolorowego tuszu: 6 ml
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1164 mm
Wysokość produktu: 115 mm
HP 301XL – Hojtydende – farvebaseret t
186,69 zł
25 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMDC
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Pas zadruku (w calach) | 1,42 cm (0.56") |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | 301XL |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Waga brutto palety | 133,9 kg |
| Kolor | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Pojemność kolorowego tuszu | 6 ml |
| Szerokość produktu | |
| Ilość | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Ciężar opakowania | 32 g |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Model | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Pojemność | 6 ml |
| Segment HP | Enterprise |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A80) 193424632411; (ABT) 193424632435; (ACQ) 193424632428; (BHG) 193424632442 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 301XL – Hojtydende – farvebaseret t” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.