Kompatybilność: Tonery HP 304 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Segment HP: Enterprise
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 27 szt.
Kod OEM: CC530A
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Głębokość opakowania: 109 mm
Kompatybilność z marką: HP
Wymiary palety: 1175 x 1000 x 1267 mm
Maksymalna liczba palet w stosie: 4 szt.
Ilość sztuk: 1
Warstwy na paletę: 8 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Głębokość produktu: 109 mm
Wysokość opakowania: 125 mm
Produkty na paletę (UE): 168 szt.
Szerokość produktu: 385 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 3500 stron(y)
Wysokość produktu: 125 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 243 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 900 g
Szerokość opakowania: 385 mm
Rozmiar palety (EU): 1170 x 780 x 1153 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Waga palety (UE): 181 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Produktów na palecie: 243 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Waga brutto palety: 244,2 g
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Model: Oryginalny
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 32 szt.
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 21 szt.
Wymiary opakowania (SxGxW): 385 x 109 x 125 mm
Waga produktu: 720 g
HP 304A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
474,27 zł
5 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMLL
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Głębokość opakowania | |
| Wymiary palety | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Model | |
| Kraj pochodzenia | |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 1153 mm |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Segment HP | Enterprise |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | CC530A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Waga palety (UE) | 181 kg |
| Waga brutto palety | 244,2 kg |
| Produktów na palecie | 243 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 385 x 109 x 125 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 304A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.