Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kompatybilność: Tonery HP 305 są kompatybilne z:
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 21 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Waga wraz z opakowaniem: 900 g
Szerokość opakowania: 385 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 125 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 168 szt.
Produkty na paletę (UE): 168 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 21 szt.
Segment HP: Enterprise
Warstwy na paletę: 8 szt.
Wysokość produktu: 125 mm
Model: Oryginalny
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 32 szt.
Waga palety (UE): 172 g
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Produktów na palecie: 168 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Waga produktu: 720 g
Kompatybilność z marką: HP
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Głębokość produktu: 109 mm
Głębokość opakowania: 109 mm
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 17%
Kod OEM: CE411A
Technologia druku: Druk laserowy
Szerokość produktu: 385 mm
Wymiary opakowania (SxGxW): 385 x 109 x 125 mm
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 2600 stron(y)
Waga brutto palety: 171,7 g
Rozmiar palety (EU): 1170 x 780 x 1149 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 25 °C
Ilość sztuk: 1
Wymiary palety: 1200 x 1000 x 1269 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
HP 305A – błękitny – oryginalny – LaserJet
572,61 zł
9 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMDM
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kraj pochodzenia | |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Model | |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 1269 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 1149 mm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga palety (UE) | 172 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kod OEM | CE411A |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rodzaj opakowania | |
| Segment HP | Enterprise |
| Produktów na palecie | 168 szt. |
| Waga brutto palety | 171,7 kg |
| Ilość sztuk | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 385 x 109 x 125 mm |
| Szerokość produktu | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 305A – błękitny – oryginalny – LaserJet” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.