Kompatybilność: Tonery HP 410 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M377, M452, M477
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kompatybilność z marką: HP
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 80%
Model: Oryginalny
Ilość sztuk: 1
Technologia druku: Druk laserowy
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Głębokość produktu: 102 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 123 mm
Kod OEM: CF413A
Waga wraz z opakowaniem: 900 g
Waga produktu: 860 g
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 2300 stron(y)
Segment HP: Biznes, Enterprise
Wysokość produktu: 123 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Szerokość opakowania: 363 mm
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Szerokość produktu: 363 mm
Głębokość opakowania: 102 mm
HP 410A – purpurowy – oryginalny – LaserJe
531,72 zł
12 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMLS
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 410 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M377, M452, M477 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Model | |
| Waga produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Szerokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga brutto palety | 239,2 kg |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | |
| Kod OEM | CF413A |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produktów na palecie | 243 szt. |
| Wymiary palety | 1102 x 942 x 1251 mm |
| Waga palety (UE) | 171,7 kg |
| Waga palety | 238,6 kg (526.1 funtów) |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 410A – purpurowy – oryginalny – LaserJe” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.