Kompatybilność: Tonery HP 410 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M377, M452, M477
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Szerokość opakowania: 363 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 80%
Waga wraz z opakowaniem: 900 g
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 123 mm
Głębokość opakowania: 109 mm
Segment HP: Biznes, Enterprise
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość produktu: 363 mm
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 5000 stron(y)
Wysokość produktu: 123 mm
Głębokość produktu: 109 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Kod OEM: CF413X
Technologia druku: Druk laserowy
Model: Oryginalny
Ilość sztuk: 1
Waga produktu: 650 g
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Kompatybilność z marką: HP
HP 410X – Hojtydende – magenta – origi
872,17 zł
17 w magazynie
SKU: WLONONWCRAME3
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 410 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M377, M452, M477 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Waga produktu | |
| Waga palety (UE) | 171,7 kg |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Rodzaj opakowania | |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 780 x 1133 mm |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Szerokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 243 szt. |
| Waga palety | 238,6 kg (526.1 funtów) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kraj pochodzenia | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wysokość opakowania | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Głębokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Kod OEM | CF413X |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Wymiary palety | 1100 x 1000 x 1251 mm |
| Model | |
| Waga brutto palety | 239,2 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 410X – Hojtydende – magenta – origi” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.