Kompatybilność: Tonery HP 415 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M454, M479HP LaserJet Pro M454, M479
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Model: Oryginalny
Waga produktu: 650 g
Wysokość produktu: 123 mm
Waga brutto palety: 171,7 kg
Kod OEM: W2033X
Kompatybilność z marką: HP
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Warstwy na paletę: 8 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Waga wraz z opakowaniem: 900 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Ilość kaset z kolorowym tonerem: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 123 mm
Segment HP: Mały-średni biznes
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 6000 stron(y)
Wysokość brutto palety: 110 cm
Głębokość produktu: 109 mm
Szerokość produktu: 363 mm
Długość brutto palety: 78 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 21 szt.
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kraj pochodzenia: Japonia
Produktów na palecie: 168 szt.
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Głębokość opakowania: 109 mm
Szerokość opakowania: 363 mm
Szerokość brutto palety: 113,3 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 168 szt.
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Ilość sztuk: 1
HP 415X – Hojtydende – magenta – origi
1067,58 zł
7 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMHX
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 415 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Model | |
| Waga produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość produktu | |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Produktów na palecie | 168 szt. |
| Szerokość produktu | |
| Długość brutto palety | 78 cm |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | |
| Wymiary palety | 1100 x 780 x 1133 mm |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Szerokość brutto palety | 113,3 cm |
| Wysokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | W2033X |
| Waga brutto palety | 171,7 g |
| Wysokość brutto palety | 110 cm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Napisz pierwszą opinię o „HP 415X – Hojtydende – magenta – origi” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.