Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kompatybilność: Tonery HP 43 są kompatybilne z:
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 25 szt.
Wymiary palety: 1190 x 991 x 1128 mm
Rozmiar palety (EU): 1190 x 792 x 1139 mm
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Waga palety (UE): 138 g
Maksymalna liczba palet w stosie: 4 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 5,64 kg
Wysokość opakowania: 198 mm
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1191,3 x 990,6 x 1127,8 mm (46.9 x 39 x 44.4)
Waga palety: 161 kg (355 funtów)
Produkty na paletę (UE): 20 szt.
Zakres wilgotności względnej: 15 – 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 5 szt.
Szerokość opakowania: 595 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 4 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Kod OEM: C8543X
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Waga produktu: 4,24 kg
Kompatybilność z marką: HP
Waga brutto palety: 162 g
Model: Oryginalny
Głębokość produktu: 198 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 30000 stron(y)
Warstwy na paletę: 5 szt.
Wysokość produktu: 396 mm
Segment HP: Biznes
Ilość sztuk: 1
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 13%
Głębokość opakowania: 396 mm
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Rodzaj opakowania: Pudełko
Produktów na palecie: 25 szt.
Szerokość produktu: 595 mm
Ilość: 1 szt.
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
HP 43X – Hojtydende – sortowanie – oryginał
1400,99 zł
4 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMLJ
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Waga brutto palety | 162 kg |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kraj pochodzenia | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | C8543X |
| Ilość | |
| Wysokość produktu | |
| Model | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj opakowania | |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 15 – 90% |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Segment HP | Biznes |
| Produktów na palecie | 25 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 20 szt. |
| Waga palety (UE) | 138 kg |
| Waga palety | 161 kg (355 funtów) |
| Wymiary palety | 1190 x 991 x 1128 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Kod unspsc | 44103103 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 43X – Hojtydende – sortowanie – oryginał” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.