Kompatybilność: Wkłady z tonerem HP 507 są kompatybilne z następującymi urządzeniami: HP LaserJet Enterprise M551, M575 HP LaserJet M570 HP LaserJet Pro M570
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 30 °C
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 80%
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 6000 stron(y)
Głębokość opakowania: 164 mm
Szerokość produktu: 390 mm
Ilość: 1 szt.
Wysokość produktu: 206 mm
Kompatybilność z marką: HP
Waga produktu: 1,2 kg
Wydajność stron z czarnym tonerem: 5000 stron(y)
Ilość sztuk: 1
Segment HP: Enterprise
Model: Oryginalny
Technologia druku: Druk laserowy
Kod OEM: CE250A
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość opakowania: 390 mm
Kraj pochodzenia: Japonia
Waga wraz z opakowaniem: 1,74 kg
Wysokość opakowania: 206 mm
Głębokość produktu: 164 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 14%
HP 507A – błękitny – oryginalny – LaserJet –
994,05 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMDL
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | Wkłady z tonerem HP 507 są kompatybilne z następującymi urządzeniami: HP LaserJet Pro M570 |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Segment HP | Enterprise |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 800 x 1179 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wysokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 70 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1179 mm |
| Ilość | |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga palety (UE) | 142,3 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | CE250A |
| Waga brutto palety | 142,3 g |
| Ilość sztuk | |
| Produkty na paletę (UE) | 70 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
Napisz pierwszą opinię o „HP 507A – błękitny – oryginalny – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.