Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary palety | 1198 x 997 x 1276 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1198 x 800 x 1276 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Waga palety | 189,5 kg (417.7 funtów) |
| Kod OEM | CF363X |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wysokość produktu | |
| Produkty na paletę (UE) | 96 szt. |
| Kraj pochodzenia | |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Ilość | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Głębokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Produktów na palecie | 140 szt. |
| Rodzaj opakowania | |
| Model | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Waga palety (UE) | 137 kg |
| Waga brutto palety | 189,9 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Głębokość opakowania | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.