Kompatybilność: Tonery HP 55 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M521
Zawartość opakowania: 2 kasety z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 6 szt.
Produktów na palecie: 18 szt.
Produkty na paletę (UE): 18 szt.
Segment HP: Biznes, Enterprise
Maksymalna liczba palet w stosie: 12 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 6 szt.
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej: N
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 6 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 37%
Waga palety (UE): 102,9 g
Wymiary palety: 1200 x 800 x 1103 mm
Kompatybilność z marką: HP
Wysokość produktu: 318 mm
Ilość: 2 szt.
Model: Oryginalny
Waga produktu: 3,65 kg
Warstwy na paletę: 3 szt.
Szerokość opakowania: 399 mm
Głębokość opakowania: 320 mm
Szerokość produktu: 399 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Głębokość produktu: 320 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Technologia druku: Druk laserowy
Kod OEM: CE255XD
Wysokość opakowania: 318 mm
Ilość sztuk: 2
Waga brutto palety: 102,9 g
Waga wraz z opakowaniem: 4,58 kg
Wydajność stron z czarnym tonerem: 25000 stron(y)
Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
HP 55X – 2 pakker – Hojtydende – sort
2224,48 zł
5 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMKP
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wysokość produktu | |
| Ilość | |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Produkty na paletę (UE) | 18 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | CE255XD |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Rozmiar palety (EU) | 1130 x 740 x 1103 mm |
| Waga palety (UE) | 102,9 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1103 mm |
| Produktów na palecie | 18 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Waga brutto palety | 102,9 kg |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Model | |
| Szerokość opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga produktu | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „HP 55X – 2 pakker – Hojtydende – sort” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.