Kompatybilność: Tonery HP 647 są kompatybilne z:
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Waga brutto palety: 191,1 g
Głębokość opakowania: 164 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32,5 °C
Szerokość produktu: 390 mm
Waga wraz z opakowaniem: 1,84 kg
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Szerokość opakowania: 390 mm
Wydajność stron z czarnym tonerem: 8500 stron(y)
Wysokość opakowania: 214 mm
Wymiary palety: 1185 x 1000 x 1212 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Wymiary opakowania (SxGxW): 390 x 164 x 214 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Ilość sztuk: 1
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Waga produktu: 1,3 kg
Rozmiar palety (EU): 1200 x 800 x 1009 mm
Głębokość produktu: 164 mm
Waga palety (UE): 103 g
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Warstwy na paletę: 4 szt.
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 13%
Model: Oryginalny
Segment HP: Enterprise
Wysokość produktu: 214 mm
Produkty na paletę (UE): 56 szt.
Kod OEM: CE260A
Kompatybilność z marką: HP
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
HP 647A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
742,08 zł
14 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMK6
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Segment HP | Enterprise |
| Waga palety (UE) | 103 kg |
| Kod unspsc | 44103103 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Wymiary palety | 1185 x 1000 x 1212 mm |
| Głębokość produktu | |
| Kod OEM | CE260A |
| Wysokość produktu | |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Ilość sztuk | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 390 x 164 x 214 mm |
| Głębokość opakowania | |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1009 mm |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Model | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 191,1 kg |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
Napisz pierwszą opinię o „HP 647A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.