Kompatybilność: HP DesignJet T730, T830
Zawartość opakowania: Wkład atramentowy
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 132 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 2,81 g
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2)
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 298 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 218 mm
Produktów na palecie: 510 szt.
Wysokość produktu: 118 mm
Kod OEM: F9K17A
Waga palety: 304,4 kg (671 funtów)
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 40 °C
Pojemność kolorowego tuszu: 300 ml
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
Głębokość produktu: 41 mm
Technologia druku: Druk atramentowy
Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna): 2,81 kg (6.19 funtów)
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Rodzaj atramentu: Atrament barwnikowy
Waga produktu: 450 g
Model: Oryginalny
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 80%
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 102 szt.
Rodzaj tuszu kolorowego: Atrament barwnikowy
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Warstwy na paletę: 6 szt.
Kompatybilność z marką: HP
Waga brutto palety: 304,37 g
Wysokość opakowania: 118 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -25 – 55 °C
Szerokość brutto palety: 101,6 cm
Waga wraz z opakowaniem: 510 g
Szerokość opakowania: 283 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 5 szt.
Ilość sztuk: 1
Długość brutto palety: 121,9 cm
Szerokość produktu: 283 mm
Ilość wkładów z kolorowym tuszem: 1
Głębokość opakowania: 41 mm
Wymiary palety: 1016 x 1219,2 x 919,48 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Cyjan
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 17 szt.
Wysokość brutto palety: 91,9 cm
HP 728 – błękitny – oryginalny – DesignJet –
766,95 zł
10 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMOW
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Drukarka HP DesignJet T730, wielofunkcyjna drukarka HP DesignJet T830 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Wysokość brutto palety | 91,9 cm |
| Waga brutto palety | 304,4 kg |
| Kod OEM | F9K17A |
| Wysokość produktu | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Waga palety | 304,4 kg (671 funtów) |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Szerokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wysokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „HP 728 – błękitny – oryginalny – DesignJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.