Kompatybilność: Tonery HP 83 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M125, M127, M201, M225
Kompatybilność z marką: HP
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Wysokość opakowania: 125 mm
Ilość kaset z czarnym tonerem: 1
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wysokość produktu: 125 mm
Waga produktu: 620 g
Model: Oryginalny
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Segment HP: Biznes
Waga wraz z opakowaniem: 830 g
Kod OEM: CF283A
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Kraj pochodzenia: Japonia
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 25 °C
Szerokość produktu: 375 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Głębokość produktu: 113 mm
Technologia druku: Druk laserowy
Ilość sztuk: 1
Ilość: 1 szt.
Wydajność stron z czarnym tonerem: 1500 stron(y)
Szerokość opakowania: 375 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Głębokość opakowania: 113 mm
Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu: 28%
HP 83A – sortowanie – oryginał – LaserJet –
322,27 zł
8 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMEA
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość produktu | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kraj pochodzenia | |
| Wymiary palety | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Produktów na palecie | 168 szt. |
| Kod OEM | CF283A |
| Waga palety (UE) | 159,9 kg |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość sztuk | |
| Waga produktu | |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Model | |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Ilość | |
| Szerokość opakowania | |
| Waga brutto palety | 159,9 kg |
| Rodzaj opakowania | |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera., Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych., Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
Napisz pierwszą opinię o „HP 83A – sortowanie – oryginał – LaserJet –” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.